+90 212 220 37 57 - 0533 063 22 51

Sosyal Medyada Biz}

Mitsubishi PLC CPU

MELSEC iQ-R Serisi

header580

MELSEC iQ-R Serisi: Gelecek nesil otomasyon ortamlarının Mitsubishi ana yapı taşı; Maliyeti azaltırken katma değer sunan bir otomasyon platformu

MELSEC iQ-R Serisi yedi kilit alanda ortak sorunları çözmek için sıfırdan geliştirildi: Verimlilik, Mühendislik, Bakım, Kalite, Haberleşme, Güvenlik ve Uyumluluk.
Bu sorunların çözümü için üç temelli bir yaklaşım ortaya konuldu: Maliyetleri azaltmak, Güvenilirliği arttırmak ve mevcut varlıkların yeniden kullanılabilirliği

MELSEC iQ-F Serisi

PLC 2

Mitsubishi MELSEC-F Serisi, gelişmiş yüksek hızlı veri yolu, dahili genişletilmiş fonksiyonlar, gelişmiş SSCNETIII/H desteği ve gelişmiş mühendislik ortamı sunacak şekilde MELSEC iQ-F Serisi olarak yeniden doğdu. Program ve parametreler, GXWorks3 mühendislik yazılımı ile ayarlanmaktadır.

Müstakil kullanımdan network sistem uygulamasına MELSEC iQ – F, işletmenizi bir sonraki endüstriyel seviyeye taşıyor.

MELSEC-Q Serisi

PLC 3

MELSEC-Q Serisi: Güçlü performansı, Q Serisini daha önce diğer PLC’lerin nadiren erişebildiği seviyelere getirir.

Üretime ilişkin gereksinimler hergün artarken, nano hızda işlem yapan yeni nesil MELSEC-Q Serileri, sistem ve makine performansını belirgin şekilde artırır.

 

 

MELSEC-L Serisi

PLC 4

MELSEC-L Serisi esneklik ve mükemmel kullanım kolaylığı sağlayarak üretim tesisinize yenilik getirecek ve gelişim sağlayacak.

MELSEC-L Serisi, monozukuri (yaratım), güvenilir teknoloji ve güvenilirliğe olan tutku temelinde tasarlanmıştır. Bu yaklaşım aynı zamanda sistem kurulumu ve işletimi için de geçerlidir.

 

MELSEC-F Serisi

PLC 5

Kompakt boyutta zengin özellikler ve esnek sistem yapılandırması.

MELSEC-F Serisi PLC, tek bir kompakt birim içinde güç kaynağı, CPU ve G/Ç’lar içerir. Çeşitli farklı kullanıcı uygulama ihtiyaçlarını, G/Ç, analog, pozisyonlama ve açık network genişletme seçenekleri ile mükemmel bir şekilde karşılar.

 

MELSEC-QS/WS Serisi

PLC 6

Güvenlik yaklaşımı “sıfır kazadan” “sıfır riske” doğru değişmektedir.

MELSEC Safety güvenlik bilgilerinin görselleştirilmesini sağlar, güvenlik kontrolü gerçekleştirir ve verimliliği artırır. Çeşitlilik sunan MELSEC Safety cihazları ürün grubundan sistem yapılandırmanıza en uygun güvenlik kontrol cihazlarını seçin.


25 Aralık 2017
2.941 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN