+90 212 220 37 57 - 0533 063 22 51

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Satış-Pazarlama: Panasonic, Easy Wiev, Vacon gibi endüstriyel kontrol ve otomasyon ürünlerinde, dünyanın önde gelen markalarının bayiliğini yapan firmamız, satış sonrası hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en önemli bölümü olarak gören su otomasyon, tecrübe ve mühendislik bilgisini satış sonrasına da taşımaktadır.

Proje ve uygulama: Endüstriyel makine ve sistem otomasyonu projelerinde lider firma olmayı hedefleyen su otomasyon, çeşitli sektörlere getirdiği yenilikçi çözümler ile zaman ve maddi kazanç sağlamaktadır. Sıvı dolum makinesinden soğutma tesisi projelerine tekstil makinelerinden paketleme makinelerine, birçok sektörde hizmet veren firmamız, her geçen gün portföyüne eklediği yeni projeler ile ihtiyaçlarınıza en hızlı cevap veren kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Vizyonumuz: Endüstriyel otomasyon proje ve uygulamalarında katma değeri yüksek hizmetler sunarak sektöründe lider firma olmak.

Misyonumuz: Türkiye’de endüstriyel otomasyon sektörünün gelişim ivmesini de aşarak, dünya standartlarında kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen , kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmek, sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimizle müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını sağlamaktır.